Про це

«Свіжа» Цитринина замітка про статеву чистоту змусила мене нарешті, так сказать, взяться за перо і написати свою думку про це…

Не знаю, чи слід аж так берегти ту статеву чистоту, щоб все життя тільки з одним (одною) кохатися. Я за гедонізм (насолоду, цебто). Якщо все життя їсти одну, хай навіть найсмачнішу страву в світі, чи не зблюєтеся ви, га? Отож! Щоб знати, що таке «класний секс», треба мати з чим (ким) порівнювати. Попробувавши лише з одною людиною, вам може здатися, що то і є вершина задоволення, але варто тільки змінити партнера, і ви можете збагнути, що багато чого не знали, не відчували, перебільшували… Та змінювати партнерів теж треба в міру, а не як шкарпетки чи труси. Бо може наступити момент, коли починає нудити від цієї мішанини. Цілком згідна з Цитринкою, що для сексу має бути поважна причина, тобто кохання в серці. Тільки тоді можна зловити кайф. Згідно з примхливістю кохання, рідко в кого був один об’єкт для сексуальних втіх. І встановлювати кількісні норми не в праві ніхто, окрім самої людини. Але є одне «але»: будьте обережні, щоб все не скінчилося небажаними дітьми, ВІЛ-інфекцією чи ще якимось «подарком судьби».

Про це: 6 комментариев

 1. ну я, наприклад, з замітки Цитрини зрозуміла, що вона вела мову про секс з кількома в один період часу — це не про нові стосунки після завершення старих.
  Одним словом, як би «Баба Яга не була проти», а вийшло, що все рівно ти за чистоту стосунків)

 2. а я так колись мріяла, щоб один чоловік і на все життя…

  так не так сталося, як мріялося. Бо так, в основному, мріють одні дівчата…

  покажіть мені чоловіка, який про таке мріє. Да таких попросту нема. На весь білий світ.

  нет любви — нет секса. Отака моя істина.

  а ті, хто вважають, що секс треба для здоров*я, бо себто без нього завернешся в карлючку — ну….сміх в мене викликають такі люди. Світ ще не бачив випадку, коли людина померла через нестачу сексу. Це із-за нестачі кохання руки на себе накладають.
  якщо не права — поправте.

 3. vinca, так, я за чистоту стосунків у тому сенсі, що якщо ти вирішуєш бути з кимось одним, то будь, а не заглядай в труси усім підряд. Але ж життя — не така вже й малина, тому якщо стосунки не складаються, не в монастир же ж бігти, треба шукати і пробувати далі, навіть якщо твоя «статева чистота» вже троха припсована )))

  skazkina, тебе теж поправляти не буду. Цілком права! Можна жити й без сексу, а от без кохання — точно нє.

 4. видно «бабою ягою » буду я))) без сексу погано. якщо кохання затрималося десь, і я його зустріну в 40 років, то якось не уявляю найближчий десяток без сексу. це нормально, це природньо і приємно. і для здорового гормонального стану — це просто необхідність. у любого лікаря запитайте. а те що найкращий секс з коханою людиною — то це істина, чи навіть аксіома… але не усім же щастить як Ніка Турбіна казала «по любви трахаться».
  коханець точно має бути. АЛЕ один — а не рота солдат)

 5. по собі скажу що оглядаючись розумію, що у мене їх було небагато. І двоє з них я прийняла за «чисту монету», а то не була любов. Не шкодую про те, що сталося. Але їх могло б і не бути. І краще хай би не було.

  але після битви руками не махають

 6. wilna, ні, ти — не баба яга )))) Я б теж не змогла без «цього» надто довго, тому все норм!

  cutruna, ми всі у свій час багато чого за «чисту монету» приймали, але головне, що ж не скотилися до рівня повій )))) І я не жалію ні про що і все, що з ким було, добре, що було.

Обсуждение закрыто.