Про це

«Свіжа» Цитринина замітка про статеву чистоту змусила мене нарешті, так сказать, взяться за перо і написати свою думку про це…

Не знаю, чи слід аж так берегти ту статеву чистоту, щоб все життя тільки з одним (одною) кохатися. Я за гедонізм (насолоду, цебто). Якщо все життя їсти одну, хай навіть найсмачнішу страву в світі, чи не зблюєтеся ви, га? Отож! Щоб знати, що таке «класний секс», треба мати з чим (ким) порівнювати. Попробувавши лише з одною людиною, вам може здатися, що то і є вершина задоволення, але варто тільки змінити партнера, і ви можете збагнути, що багато чого не знали, не відчували, перебільшували… Та змінювати партнерів теж треба в міру, а не як шкарпетки чи труси. Бо може наступити момент, коли починає нудити від цієї мішанини. Цілком згідна з Цитринкою, що для сексу має бути поважна причина, тобто кохання в серці. Тільки тоді можна зловити кайф. Згідно з примхливістю кохання, рідко в кого був один об’єкт для сексуальних втіх. І встановлювати кількісні норми не в праві ніхто, окрім самої людини. Але є одне «але»: будьте обережні, щоб все не скінчилося небажаними дітьми, ВІЛ-інфекцією чи ще якимось «подарком судьби».

Сміливство

Сьогодні писала статтю про Туреччину зі слів нашої улюбленої всіма Цитринки. На жаль, вона знову скоро там буде і в мене на серці важкість. Ну, не вмію я відпускати людей, яких люблю, які мені симпатичні своїми думками, справами і тараканами в голові. А ще ж тільки ото тепер і збагнула, що не змогла б я отак поїхати бозна куди і назавжди. Це ж тра мати стільки сміливства!

А в мене сміливства мало… Ніяк не можу кинути роботу. Боюся змін. Живу в підвішеному стані: ніби й готова в будь-яку хвилину забрати манатки і піти у вільне плавання, але як доходить до діла, то «мало каки в с*аці»… Отак! Вмру, якщо не писатиму. А якщо писатиму, то питання — куди? все ще залишається відкритим.