На порозі великих змін

Ще не зна, якими будуть ті зміни, але вони будуть точно, бо вже почалися. Від сьогодні я на роботі одна, як палець (не рахуючи нового редактора, з яким я навряд чи спрацююся, бо вже не настроєна на це через ряд нюансів, типу «він корчить пєрца і начальника, не маючи поняття, як робити ту бідолашну газету», «він дозволяє собі без моєї на те згоди ковирятися у моїх матеріалах, скорочуваи їх і т.д., т.п.», «він мені не подобається енергетично», «він диктує, як і що робити», «через три дні має бути черговий випуск, а в нас ще й кіт не валявся»).

Дуже сумую за колегами… Але ж все минає… Я не маю морального права тримати когось… А з душі ніби шматок хтось вирвав. Отак і живу ці дні з цим паскудним відчуттям вирваності.

А ще мене тепер ніщо не тримає на цій, хоч і такій любій серцю роботі. Пора, мабуть, і мені в світ широкий пакувати чемодани. Тож я тепер у пошуках іншого теплого місця. Як тільки щось десь на горизонті замаячить, помчу — аж курява здійматиметься. Бо вже все розвалилося і змін на краще у цьому насидженому гнізді  точно не буде.

А оскільки я — людина постійна, то в мене зараз суцільний бардак у житті, одна невизначеність і підвішений на волосині стан. Ніяка робота не йде до рук. На все хочеться плюнути і розтерти. І ще й досі не віриться, як швидко життя летить шкереберть. А, мо, мене там, попереду жде великий приємний сюрпризище? Бо ж все, що робиться, робиться на краще.

На порозі великих змін: 2 комментария

  1. Впевнена, що в тебе воно точно на краще. А щодо редактора — то поговори і скажи, що тобі не подобається. Бо, як на мене, якщо ти там одна залишилась, а він себе так поводить — то він довбень… Треба це перевірити. Сказати, що тобі не подобається, от і все. І ще я впевнена, що ти давно на краще заслужила. А щодо «бути вільною», то тут таке — багато роботодавців і цінують працівників за постійність:) А в мене весь час — зміни. Прикол в тому, що постійні зміни теж колись входять в систему і перетворюються у «стабільність»… Головне — не переймайся.

  2. Спасибі за підтримку! Я постараюся не перейматися )

Обсуждение закрыто.