Любов

Просто існує такий вид любові, як любов до своєї роботи. Не уявляю себе без цієї любові… З кожним наступним днем все більше думаю куди піти, куди податися і де знайти своє, щоб любилося і щоб з натхненням робилося. Поки без варіантів (вірніше, варіанти є, але не ті, що треба). Відчуваю, що просто здурію без своєї журналістики. Вона мені все миліша і миліша, і якщо мене закрити у чотирьох стінах офісу, відгородивши від цікавих людей, подій і світу, то буде мені гаплик.

У нас вже ніби як новий колектив. Крім мене, ще двоє журналістів. Чесно, не дуже я б хотіла цей склад, ще сохну за своїми дівками, з якими було мені, як вдома. Тупо сиджу на роботі і мордуюся. Не можу звикнути до страшного ламання наших редакційних традицій, до постійного галдіння  під вухом, до того, що тра робити те, що хоче редактор. Я два роки була під крилом редакторським, але мудрим, і два — без цього крила, вдихаючи журналістську свободу на повні груди. А тепер — в єжових рукавицях… Не хочу так. Боюся так. Мені не комфортно. Живу одним днем. Але навала цікавих подій все ніяк не дає мені взяти ручку, папір і написати заяву на звільнення. Цього я боюся ще більше. Бо це дійсно робота моєї мрії, це те, без чого мене не буде… (

P.S. А ще у мене зріє така дурна, мабуть, ідея — купити реєстраційне свідоцтво на газету (якщо свою не потягну, то, мо, яку другу), стати редактором і втілювати свої ідеї незалежно від інших. А ще — взяти на роботу весь свій колишній колектив і так, спільними зусиллями творити інтелектуальну, справжню, а не брудну, журналістику.

Любов: 5 комментариев

 1. Вперед, лети до мрії) це й моєю мрією було недавно, створити свій журнал, без бруду, чесний, але не підтримали мене.

  та це чудова мрія) удачі тобі в її втіленні

 2. Думаю, це крута ідея! Мусиш її довести до кінця!

 3. Дякую вам за підтримку. Побачимо, що вийде з цієї мрії )

 4. ооооо)))

  я теж не уявляю, щоб я робила, якби не була журналісткою…

  ех…

  розумію тебе капєц як)))

 5. про таке свідоцтво я тобі й натякала))

  було б усім добре

Обсуждение закрыто.